בין כתליו של מועדון התיאטרון תחושו אנרגיה אורבאנית ניו-יורקית ורומנטיקה יפואית במזיגה מופלאה. במרווח שבין השלב בו קיבלתם החלטה לחתונה לא שגרתית, לבין המחשבות על ה-מקום המושלם לכך - כאן בדיוק אנו נמצאים: מועדון התיאטרון ! תל אביב הוויטאלית, המפתה, המאתגרת והייחודית משלבת אותנו באופייה;  ובתרכובת של עיצובים מיוחדים, חלל רחב ידיים, מערכות תאורה והגברה מתקדמות, וחוויה קולינארית בלתי נשכחת -  אנחנו מנצחים!              
חתונה אורבאנית במרכז - מועדון התיאטרון הינו הבחירה המושלמת.   אתם מוזמנים לבלות בגלריה שלנו ולגלוש אל חוויות בלתי נשכחות של אירועים מיוחדים, אמנים, ומסיבות בעלות אופי מיוחד ובלתי נשכח. 

קצת על חתונה אורבנית

חתונה אורבנית במועדון התיאטרון .. מהיכן.. למה.. ומדוע דווקא כאן... אז כשם שהאגדה אומרת ומספרת על אגדה אורבנית, או לחילופין אגדה עירונית, בה המספר את האגדה היה עד במראה עיניו לאירוע כזה או אחר.. ומישם מפה לאוזן מופצת השמועה אודות המעשה.. ומישם צומחת לה הגדה האורבנית.. כך גם אצלינו האירועים .. האיכות והחוויה עוברות מפה לאוזן.. ממש כאן מתחת לאפכם צומחת לה מורשת אירועים עירונית כיפית ונעימה.. בעלת תכנים מעניינים ואיכותיים, ומועדון התיאטרון מתמחה בכל הקשור לחתונה אורבנית. אין ספק כי אגדה אורבנית נבנית עם השנים והמספר חייב להיות אמין על שומעיו. כך גם מועדון התיאטרון מקבל המון חוות דעת והאירועים מגיעים אלינו מפה לאוזן.. מאותם מאושרים אשר חגגו אצלינו באופן לא שיגרתי חתונה אורבנית בלתי נשכחת.