מסיבת חתונה


באווירה אותנטית של יפו העתיקה, על שדרות ירושלים, שוכן לו מקום גדוש היסטוריה והיסטריה של כל המי ומי שידעה תל אביב. כמעט שבעה עשורים שקירות המקום זועקים שמחה בכמה היבטים שונים: התחלנו כבית קולנוע שנקרא 'סינמה ראשיד' שלימים השתנה לקולנוע 'צליל' המוכר.

המשכנו לגרוב הדיסקו והפכנו למועדון מדובר עם ליין מסיבות בלתי נשכחות.

אחרי חידוש ומתיחת פנים הפכנו את "מועדון התאטרון" לאולם אירועים ייחודי המתפרש על שטח של 1000 מ"ר' הכולל רחבת ריקודים אדירה, במה גדולה, שלושה ברים, קומת גלריות גדולה המשקיפה על הרחבה, מערכות סאונד איכותיות, תאורה ומולטימדיה חדשנית.


"החתונה שלנו הייתה פשוט מושלמת. המקום מהמם, עם אווירה מגניבה של מועדון ולא עוד "גן" משומש..."

"חשבנו שכבר אי אפשר להיות מקוריים ולהפתיע, ושהכול בסוף נראה אותו דבר.. אבל, הצלחנו!!! אין דברים כאלו!!! אין מקומות מדהימים כאלו ואין אנשים מקסימים כמו בתאטרון...."

"אין דברים כאלה, המקום, מהמם ביופיו, קלאסי, היחס אישי וחם, ממש משפחה... "


על קצה המזלג... מניע אותנו להתחדש, להקסים, לשמח ולשמוח, ולהראות לכם שהעדר הוא רק אופציה בחיים ושתמיד אתם יכולים לבלוט, להיות מקוריים ולתת במה (מעוצבת יש לציין!!!) ליצירתיות שלכם לעוף ביום הכי מיוחד עבורכם.

אנחנו מספקים מקום ואווירה, צוות מסור, ושילוב של איכות וניסיון. . אנחנו, מועדון התיאטרון ביפו, נרקח עבורכם מסיבת חתונה שתתאם ואף תעלה על דמיונכם. .    אנחנו אמונים על הסאונד, על תאורת-הרחבה הייחודית, על אווירה משלהבת משולבת רומנטיקה ואנרגיות מטורפות, ועל כל מרכיב נוסף שתרצו להוריד מרשימת המטלות שלכם.  מועדון התיאטרון הוא המקום האולטימטיבי לחתונה שהיא מסיבה: לכם ולאורחים שלכם.   

אנחנו כאן כדי ליצור את עבודת הפסיפס של חתונת החלומות שלכם; עיצוב, מוזיקה וקולינאריה לפי בחירה. אתם כאן רק כדי ליהנות.  ו....לקצור תשבחות.


מועדון התאטרון – המסיבה הכי חמה בעיר..